Hyper-V ve VMware Yedekleme

Altaro VM Backup Hyper-V ve VMware ortamlarına yönelik ödüllü bir sanal makine yedekleme ve çoğaltma çözümüdür. Dünya genelinde 50.000'i aşkın işletme tarafından kullanılıyor. Çözüm, BT departmanları, BT satıcıları, BT danışmanları ve Yönetilen Hizmet Sağlayıcılar (MSP'ler) için tasarlanmıştır. Güçlü, modern ve işletme düzeyinde işlevsellik sağlar. Kullanım kolaylığı, hız ve uygun maliyet özellikleriyle bilinir. 15 dakikadan daha kısa sürede ilk yedeklemenizi alabilirsiniz. WAN için Optimize Edilmiş Çoğaltma ve Kesintisiz Veri Koruması (CDP) ile yıkıcı bir durumda sanal makinelerinizin çalışmadığı süreyi ve kaybolan veri miktarını önemli ölçüde dakika olarak (minimum RPO ve RTO) azaltabilirsiniz. Altaro'nun Artırılmış Hat İçi Tekilleştirme özelliği, depolama maliyetlerini düşürür. Birden çok sitesi olan kuruluşlar için bulut tabanlı yönetim platformu, tüm kurulumlarla ilgili kullanışlı bir merkezi görünüm sunar. Bu da Altaro BT satıcılarına/danışmanlarına tüm müşterileri için merkezi bir çok kiracılı görünüm sağlar. Altaro üstün 7 gün 24 saat destek sunar; 30 saniyenin altında Işık Hızında Çağrı Yanıtı.

Altaro VM Backup MSP'ler ve BT departmanları için geliştirilen Hyper-V ve VMware için ödüllü bir Yedekleme ve Çoğaltma çözümüdür ve aşağıdaki işlevleri sunar:

•Güvenilir, hızlı ve kusursuz performans – İlk yedeklemenizi 15 dakikadan daha kısa sürede alabilme imkânı sorunsuz ve hızlı sanal makine yedeklemesi sunar.

•Alanındaki en iyi depolama tasarrufları – Artırılmış Hat İçi Tekilleştirme teknolojimizle depolama gereksinimlerini %65'in üzerinde azaltın

••Minimal RPO ve RTO – Çoğaltma ve CDP ile Geri Yükleme Noktası Hedefini (RPO) ve Geri Yükleme Süresi Hedefini (RTO) önemli oranda azaltın ve yıkıcı bir olay yaşandığında kullanıcılarınızın verilerini olabildiğince hızlı ve tamamen geri yüklemesine yardımcı olun.

•7 gün 24 saat mükemmel destek – Saniyeler içinde canlı sohbet yanıtı ve 30 saniyeden kısa çağrı yanıt süresiyle hızlı ve etkili insan teknolojisi uzmanlığı.

•Rakipsiz değer – Kurumsal düzeyde kaliteye uygun fiyatlandırma ve kalıcı lisans veya yıllık abonelik olarak satın alabilirsiniz.

Altaro, tam özellikli, sezgisel yapıda ve uygun fiyatlı, Hyper-V ve VMware için güçlü bir yedekleme ve çoğaltma çözümü geliştirdi.

Altaro VM Backup, Hyper-V ve VMware sanal makinelerinizi korumayı kolaylaştırarak size gelişmiş kontroller ve güvenebileceğiniz bir yedekleme stratejisi oluşturma ve uygulama imkânını sunar.

Bir işletmenin sanal makinelerinin (VM) kesintisiz bir kopyasını uzaktaki bir sitede hazırlamasına ve aktif sanal makinelerde bir sorun olması durumunda anında bu kopyaya geçmesine izin veren WAN için Optimize Edilmiş Çoğaltma işlevini kapsar.

Yedeklemeleri ciddi biçimde hızlandıran ve depolama ihtiyacını azaltan alanında en iyi artırılmış hat içi tekilleştirme teknolojisini sunar. Yedeklemeden Önyükleme, bütünlüğünü etkilemeden bir sanal makine sürümünü yedekleme konumundan anında başlatmayı sağlar.

Kuruluşunuz için güçlü bir yedekleme stratejisi kolayca ve hızlıca ayarlanır. Altaro Sanal Makine Yedeklemesini kullanmak için uzman olmanız şart değildir. Çalıştırmak için başka bir yazılıma ihtiyacınız yoktur ve fiyatlandırma da son derece basittir.

Dünya çapında 50.000'i aşkın işletme, Hyper-V ve VMware sanal ortamlarını koruması için Altaro'ya güveniyor.

Altaro Bulut Yönetim Konsolu (CMC)

Altaro'nun çığır açan Bulut Yönetim Konsolu (CMC), tüm Altaro VM Yedekleme kurulumlarınızı tek çok kiracılı çevrimiçi konsoldan yönetmenize ve izlemenize olanak tanır. Son kullanıcılar, BT satıcıları ve MSP'ler için tasarlandı ve şunları sunar:

•Çok kiracılı: Farklı ana bilgisayarları, müşterileri (BT Satıcısı veya MSP iseniz) veya siteleri yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

•Gerçek zamanlı durum güncellemeleri: Canlı işlem etkinliğini ve yedekleme sonuçlarını oluşurken görüntüleyin.

•Yedeklemelerinizi/geri yüklemelerinizi merkezi olarak yönetin: Yedeklemeleri başlatın ve sanal makineleri geri yükleyin, Yedekleme Konumlarını yapılandırın ve daha fazlasını yapın.

•Portala istediğiniz her yerden erişim sağlayın: VPN'lerin sahada olması gerekli değildir.

•MSP programı için Altaro VM Backup: Bu "aylık sanal makine başına ödeme" programı, MSP'lerin ve BT Satıcılarının tüm Altaro müşterilerinde aylık abonelik hizmeti sunmasına ve faturalandırma gibi süreçlerine yönetmesini sağlar.

Ödüllü 7 gün 24 saat destek

Ters giden bir şeyler olduğunda hızlı, bilgiye dayalı ve etkili desteğe güvenebilirsiniz. Altaro size bu sözü verir. Destek Ekibimizin Işık Hızında Çağrı Yanıt Garantisi ile 7 gün 24 saat canlı destek sağlıyoruz:

•Telefon – 30 saniyeden kısa sürede yanıt alabilirsiniz (şu anki ortalama: 22 saniye)

•canlı sohbet – saniyeler içinde yanıt alabilirsiniz

•e-posta – birkaç saat içinde yanıt alabilirsiniz

Giriş düzeyindeki aracıları veya "eşik bekçilerini" geçmek zorunda kalmadan, insanlar arası etkileşime güvenebilirsiniz ve doğrudan ürün uzmanlarıyla konuşabilirsiniz.

Altaro VM Backup işlevi şunları içerir:

•Artırılmış Hat İçi Tekilleştirme - alanındaki en iyi depolama tasarrufları: Artırılmış Hat İçi Tekilleştirme, ortak verilerin sadece BİR KEZ yedekleme veya site dışındaki konuma aktarılması anlamına gelir. Rakiplerimizin birçoğunun tersine, bu süreç sonrası kısımla uğraşmıyoruz. Yedekleme havuzunuza sadece değiştirilen verilerin anında gönderilmesini sağlıyoruz (aktarımdan sonra aynı verileri kaldırmıyoruz). Sonuç: Yüksek verimlilik, çok düşük yedekleme depolama gereklilikleri ve yüksek yedekleme hızları.

•Microsoft Azure, Amazon S3 veya Wasabi'ye sorunsuz bulut yedekleme: Altaro VM Backup yerel olarak üç bulut depolama hizmeti sağlayıcı: Microsoft Azure Cloud Storage, Amazon S3 ve Wasabi. Böylece kullanıcılar hesap ayrıntılarını kolayca girebilir ve kendi seçtikleri sağlayıcıyla site dışında yedek kopyalarını depolayabilir. Bu şekilde, verilerinizin bir yedek kopyasını doğrudan Azure, S3 veya Wasabi'nin yanı sıra yerel bir diskte, ağ yolunda veya bir Altaro Offsite Sunucusunda kolayca alabilirsiniz.

•Kesintisiz Veri Koruması (CDP): Kesintisiz Veri Koruması (CDP), Altaro VM Backup kullanıcılarının sanal makineleri (VM'ler) her 5 dakikada bir yedeklemelerine izin verir. Böylece bir veri kaybı senaryosu yaşandığında sadece birkaç dakikalık verilerin kaybolması sağlanır. Bu da, bir felaket olması durumunda sanal makinelerin bir yedekleme çözümü tarafından geri yüklendiği zaman noktası olan Geri Yükleme Noktası Hedefini (RPO) önemli ölçüde azaltır. CDP ile kullanıcıların RPO'su, kullanıcıların sadece günlük yedeklemeleri çalıştırdığı vakalarda saatlerce verinin kaybedilmesi yerine 5 dakikaya kadar optimize edilir. Veri kaybında bu dramatik düşüş, şirketler için zorluğu en aza indirirken hem zaman hem de para tasarrufu sağlar.

•Çok kiracılı yönetim: Altaro'nun Bulut Yönetim Konsolu (CMC) Altaro VM Backup için BT departmanlarının, son kullanıcıların, BT Satıcılarının ve MSP'lerin tek bir merkezden tüm Altaro kurulumlarını yönetmesini ve izlemesini sağlayan web tabanlı ve çok kiracılı bir yönetim aracıdır. Bu çevrimiçi konsolla tek noktadan bilgi alın ve hayat sizin için daha kolay ve sorunsuz olsun.

•WAN için Optimize Edilmiş Çoğaltma: Çoğaltma, yıkıcı bir durumda kullanıcıların en kısa sürede yedekleme alıp çalışmaya başlamasını sağlar. Altaro'nun Çoğaltma işlevi, sistem yöneticilerinin sanal makinelerinde (VM'ler) devam eden değişiklikleri uzak bir siteye çoğaltmalarını ve aktif sanal makinelerde kötü hava koşullarından kaynaklanan hasar gibi sorunlar yaşandığında çoğaltılan sanal makinelerden sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlar. Çoğaltma, kullanıcının sanal makinelerinin (VM'ler) sürekli bir kopyasını oluşturmasına ve aktif sanal makinelerde bir sorun olması durumunda bu kopyaya anında erişmesine izin verir. Bu da geri yükleme süresi hedefini (RTO) önemli ölçüde azaltır.

30 günlük Altaro VM Backup deneme sürümünü hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var? Uzmanlarımız bekliyor.

Devamı