Altaro Office 365 Backup

OneDrive ve SharePoint'te depolanan şirketinizin tüm Microsoft 365 / Office 365 posta kutularını (e-postalar, ekler, kişiler ve takvimler) ve dosyalarını bir yıllık veya birkaç yıllık abonelik üzerinden yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlayarak yedeklemelerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Kullanışlı bir bulut tabanlı yönetim konsoluyla yedeklemelerinizi merkezi olarak yönetebilir ve izleyebilirsiniz. Altaro Office 365 Backup hepsini otomatik olarak yedekler. Böylece ayarladıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Yedeklemelerinizi Altaro'nun Microsoft Azure altyapısında bulunan güvenli bir bulut yedekleme konumuna kaydeder. Bu şekilde yedeklemeleri kaydetmek için yerel depolama altyapısı veya yazılımı kurma zorluğunu ve masrafını ortadan kaldırmış olursunuz. Depolama sınırsızdır. Kullanıcılarınıza yıkıcı bir durumda hızlıca yardım edebilirsiniz. Farklı geri yükleme seçenekleri vardır. Muhteşem değer: Her şey dahil ücret yedekleme, sınırsız depolama, merkezi yönetim konsolunun kullanımı ve Altaro’nun 30 saniyenin altında 7 gün saat Işık Hızında Destek Çağrı Yanıt Garantisini kapsar.

Altaro Office 365 Backup OneDrive ve SharePoint'te depolanan tüm Microsoft 365 / Office 365 posta kutularınızı (e-postalar, ekler, kişiler ve takvimler) ve dosyalarınızı çevrimiçi bir konsolda yıllık abonelik üzerinden yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlayarak yedeklemelerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Veriler, Altaro'nun Microsoft Azure altyapısına yedeklenir. Depolama sınırsızdır. Altaro'nun 30 saniyenin altında 7 gün 24 saat Işık Hızında Destek Çağrı Yanıt Garantisi dahildir.

Office 365'i neden yedeklemelisiniz.

Microsoft, Microsoft 365 / Office 365 abonelik paketi kapsamında veri koruma hizmetleri sağlamaz. Bu nedenle veri yedekleme bir gerekliliktir.

Kurumunuz posta kutuları, OneDrive veya SharePoint verilerinin kaybolmasına veya zarar görmesine neden olan bir sorun yaşadığında Yönetiminize ve Kullanıcılarınıza kayıp veya zarar görmüş verilerini güvenilir bir şekilde kurtarabileceklerine dair rahatlığı sağlamanız gerekir. Altaro Office 365 Backup, bunu kolaylıkla yapmanızı sağlayan güçlü bir yedekleme ve geri yükleme çözümüdür.

Altaro Office 365 Backup abonelik programının avantajları:

• Microsoft 365 / Office 365 posta kutularınızı, OneDrive ve SharePoint'i yedekleyin: Microsoft, Office 365 için yerel yedekleme seçenekleri sağlamadığından, Altaro posta kutularınızı kolaylıkla yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar. OneDrive ve SharePoint hesaplarınızı yedeklemek isterseniz bunu da yapabilirsiniz.

• Hızlı ve kolay geri yükleme: Hatalı yerleştirilmiş, silinmiş, zarar görmüş veya tahrip olmuş nesneleri geri yüklemek için farklı geri yükleme seçeneklerine erişin.

• Merkezi yönetim ve aramalar: Altaro'nun bulut tabanlı yönetim konsoluyla tüm kullanıcılarınızın Microsoft 365/Office 365 yedeklemelerini (posta kutuları, OneDrive ve SharePoint hesapları için) yönetin ve izleyin. Bu aynı zamanda kolay aramayı da sağlar.

• Rakipsiz değer Yıllık 10 adet posta kutusu aboneliğiyle uygun fiyatlandırma. Toplu indirimler uygulandığından, on binlerce kullanıcı için daha da uygun maliyetli hale gelir.

• Sınırsız depolama dahildir; yerel depolama altyapısı veya yazılımı gerekmez: Yedeklemeleri kaydetmek için kendi sunucularınızı kurmayı düşünmeniz gerekmez (yedekler, paketin kapsamında Altaro'nun Microsoft Azure altyapısına kaydedilir).

• Ek ücret yok: Tüm kullanıcılarınızda tüm ürün özelliklerine, Microsoft Azure altyapısında sınırsız yedekleme depolamasına, 7 gün 24 saat aktif desteğe ve merkezi yönetim konsolumuza erişebilirsiniz.

• Işık hızında 7 gün 24 saat destek: Ortalama 22 saniyede destek çağrısı yanıtı, canlı sohbet, doğrudan uzmanla konuşma, 1. seviye temsilci veya geçit bekçisi yok.

Ürün işlevi şunları içerir:

• Microsoft 365 / Office 365 posta kutusu yedeklemeleri– Bir kullanıcının posta kutusundaki tüm e-postalar, ekler, takvimler ve kişiler dahil Office 365 posta kutularınızı otomatik olarak yedekleyin.

• OneDrive ve SharePoint Belge Kitaplığı yedeklemeleri– Ayrıca OneDrive hesaplarınızda ve SharePoint'te depolanan dosyaları da yedekleyebilirsiniz. Posta kutularını sadece yıllık aboneliğinizle yedeklemeyi veya dosyaları OneDrive ve SharePoint'te yedeklemeyi seçebilirsiniz.

• Silinmiş, kayıp veya zarar görmüş posta nesnelerini kolayca geri yükleyin– Tüm posta kutuları için farklı geri yükleme seçeneklerinin yanı sıra aynı posta kutusuna geri yükleme gibi seçilen posta nesnelerinin ayrıntılı geri yüklemesinden yararlanın.

• Hızlı ve basit OneDrive ve SharePoint nesne geri yükleme– Çözümün OneDrive ve SharePoint dosyaları için özel geri yükleme sihirbazını kullanın. Dosyaları indirilebilir bir ZIP arşivine veya mevcut bir OneDrive hesabına ya da SharePoint Belge Kitaplığına geri yükleyin.

• Minimum geri yükleme noktası hedefi: Yedeklemeler günde dört defaya kadar otomatik olarak gerçekleşir ve veri kaybı veya veri hasarı durumunda düşük bir geri yükleme noktası hedefi (RPO) sağlar. Böylece veri kaybı olasılığı en aza indirilir ve kullanıcılarınız dakikalar içinde tekrar çalışmaya başlayabilir.

• Posta kutularını arşive alma veya taşıma- Bir posta kutusundaki tüm e-postalar indirilebilir bir PST dosyasına geri yüklenebilir. PST dosyası daha sonra tek tek e-postaları ve ekleri görüntülemek ve geri yüklemek üzere Outlook'ta açılabilir. Bu, bir kullanıcının posta kutusunu arşivlemek veya taşımak için idealdir.

• Sınırsız ve güvenli depolama– Microsoft 365 / Office 365 posta kutunuz ve/veya OneDrive ve SharePoint yedeklemeleriniz, Altaro'nun Microsoft Azure üzerinde barındırılan güvenli bulut yedekleme konumuna otomatik olarak kaydedilir. Bu şekilde, yedeklemeleri kaydetmek için kendi sunucularınızı kurmayı düşünmeniz gerekmez. Depolama sınırsızdır.

• Göz atılabilir yedeklemeler– Farklı yedekleme sürümlerinde aranabilen çeşitli filtrelerle yedeklemelerinizde arama yapın ve onlara göz atın ve farklı zaman alan aramalardan kaçının.

• Özel kullanıcı erişimi– Ekibinizdeki belirli kullanıcı hesaplarına erişim haklarını tanıyarak, onlara kurum verilerine göz atma ve geri yükleme imkânını verin.

Bugün başlamak için buraya tıklayın: Kurulum gerekmez. Sadece kaydolun ve bir Microsoft 365 hesabına bağlanın. Yedeklemeler otomatik olarak alınır ve Altaro'nun Azure altyapısına kaydedilir. Bu kadar kolay!

Bir sorunuz mu var? Uzmanlarımız bekliyor.

Devamı